DLA FIRMY BUDOWLANEJ

Zadbaj o jakość i wydajność swojej pracy

Szybka budowa domu to dla wielu klientów priorytet.

Wybierz domy StabiFrame wykonane z prefabrykowanych elementów i oparte na stalowych ramach – to pozwoli Ci dostarczyć pożądane rozwiązania na czas. A nawet wcześniej. I to bez obawy, że na szybkim montażu ucierpi efekt końcowy. Do wytwarzania stalowych kształtowników wykorzystujemy najnowsze technologie CNC, które pozwalają na niezwykle precyzyjne wykonanie elementów łącznikowych. Możesz być pewien, że Twoi pracownicy poradzą sobie z tym zadaniem.

Precyzja wykonania, niska cena, ekologia.

ZDALNY PLAN 3D

Wybierz to, co sprawdzone

Wybierając ramy stalowe StabiFrame, wiesz, że nie działasz na ślepo i nie musisz szukać drogi pomiędzy tym, co zaplanował architekt, a tym, co wymyślił inwestor. Dzięki szczegółowemu planowi budynku wykonanemu w technologii 3D w dowolnym momencie podejrzysz przewidziane rozwiązania architektoniczne nawet na smartfonie.

OPTYMALIZOWANE KONSTRUKCJE

Sprawdzone i bezpieczne rozwiązania

Wiemy, że każdej firmie budowlanej zależy na dużej liczbie klientów. Dlatego chcemy również zaoszczędzić Twój czas. Nasze konstrukcje są nieustannie optymalizowane i dopasowywane pod kątem zgodności z normami budowlanymi oraz polskimi i europejskimi standardami ISO oraz PN-EN. Dla Ciebie i Twojego zespołu oznacza to oszczędność materiałów i pewność działań – nawet przy najbardziej skomplikowanych projektach. Nieważne, czy wykonujesz dom, garaż, czy magazyn – StabiFrame dostarcza wyłącznie sprawdzone i bezpieczne rozwiązania.

INTUICYJNE ŁĄCZENIE ŚCIAN

StabiFrame – wybierz jakość, a nie jakoś

Ramy stalowe dostarczane przez StabiFrame są idealnie proste i mają przygotowane wszystkie miejsca do łączeń oraz mocowań instalacji. Dzięki temu łączenie ścian jest proste i intuicyjne, a w pracy nie ma miejsca na pomyłki. Każdy profil wykonany jest w dokładnie taki sam sposób i spełnia niezbędne wymagania dotyczące wytrzymałości materiałów.
Poszczególne elementy są lekkie, a przez to łatwe w obsłudze. Wystarczą dwie osoby, aby przenieść 7,5-metrową ramę ścienną. Nie ma konieczności korzystania z dźwigów, podnośników i innych ciężkich maszyn i urządzeń. Dzięki temu praca przebiega sprawniej, a zespół komunikuje się ze sobą lepiej.

SPRAWDZONY WYBÓR

Próbujesz przekonać swoich pracowników, że domy stalowe StabiFrame to świetny pomysł? Pomożemy Ci! Wybranie nas to wybranie:

01

Energooszczędność

w pełni ogniotrwałych budynków o wysokiej klasie energooszczędności

02

Zdrowie

dobrze wietrzonych wnętrz, w których nigdy nie zalęgną się grzyby i pleśń,

03

Prewencja

minimalizację ryzyka zawilgocenia wnętrza budynku dzięki samouszczelnianiu się elementów

Nie szukaj kompromisów.
Wybierz nowoczesne technologie i przyszłościowe rozwiązania.
Wybierz StabiFrame.

Jak możemy Ci pomóc?

Jestem architektem

– zależy mi na dokładnym planie budynku i możliwości elastycznego projektowania.

Zarządzam firmą deweloperską

– chcę przyciągnąć klientów ofertą inną niż konkurencja, ale zależy mi na trwałości i wytrzymałości budynków.

Prowadzę firmę budowlaną

– stawiam na jakość, wydajność i krótki czas realizacji prac.

Jestem prywatnym inwestorem

– planuję wybudować dom, który wytrzyma wiele lat i nie będzie kosztował fortuny.