DLA ARCHITEKTA

Sprostaj oczekiwaniom swojego klienta

Wiemy, że wymagania zamawiającego czasami potrafią sprawić, że włosy stają dęba.

Dokładając do tego wymagania przewidziane przepisami prawa budowlanego oraz zmieniających się nieustannie rozporządzeń, a także rygory dotyczące bezpieczeństwa BHP i ppoż., robi się ciężko. A, nie zapominajmy o estetyce i dbałości o środowisko. Dzięki lekkim konstrukcjom stalowym oferowanym przez StabiFrame podołasz każdemu wyzwaniu. Budynki stalowe nie będą już problemem.

Precyzja wykonania, niska cena, ekologia.

ELASTYCZNOŚĆ ARCHITEKTONICZNA

Dlaczego warto wybrać StabiFrame?

Lekka konstrukcja stalowa StabiFrame zapewnia elastyczność architektoniczną i projektową. Twój klient potrzebuje domu piętrowego? A może oczekuje zaprojektownia dobudówki do istniejącego domu? Nie ma problemu! Stosowane przez nas komponenty pozwalają zaprojektować znacznie więcej.
To nieistotne, czy dysponujesz swoim projektem 3D, czy wykonujemy go dla Ciebie. Szkielety stalowego budynku są na tyle dokładne, że można koordynować jednocześnie kilka etapów prac. Zaczynając od planowania pokryć dachowych, przez instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną i gazową, aż po wykładziny.

MODEL 3D KONSTRUKCJI

Podgląd całego planu

Budynki stalowe projektujemy w specjalnym oprogramowaniu stworzonym tylko do tego. Program umożliwia eksport modelu 3D. Daje nam to wgląd w ostateczny wygląd konstrukcji i ogranicza możliwość pomyłki. Dodatkowo jesteśmy w stanie przewidzieć możliwe problemy montażowe i zlikwidować je na etapie projektu. Dla klientów oznacza to mniej stresu, niższe koszty i krótszy czas realizacji inwestycji.

NIETYPOWE PROJEKTY

A jeżeli Twój klient ma wyjątkowo wymagające zlecenie?

W klasycznym budownictwie tworzenie nietypowych form geometrycznych, strzelistych wież i kopuł wiąże się z dużym nakładem pracy po stronie architekta. Konstrukcje stalowe oferują jednak znacznie większą swobodę i elastyczność projektową. Stosowana przez nas stal jest na tyle wytrzymała, że bez obaw możesz projektować duże rozpiętości łuków i szerokie krzywizny.
Gwarantujemy, że cała konstrukcja będzie stabilna i w pełni bezpieczna. Do produkcji elementów prefabrykowanych stosujemy precyzyjne maszyny CNC, które przygotują każdy profil z dokładnością do dziesiątych części milimetra. Z poprawnym połączeniem takich elementów poradzi sobie każda ekipa budowlana. Nie będziesz musiał zaraz po zakończeniu budowy dzwonić do klienta z zapytaniem, czy konstrukcja jeszcze stoi. Bez obaw. Sprawdzaliśmy to wielokrotnie.

SZYBKO I PRECYZYJNIE

Jeszcze się wahasz? Sprawdź, co możemy Ci zaoferować:

01

Elastyczność

bardzo dużą elastyczność projektowania i możliwość realizacji śmiałych zamierzeń

02

Wielofunkcyjność

wielofunkcyjne ramy montażowe i modułowe konstrukcje

03

Brak ograniczeń

unikalny system hybrydowy do łączenia z istniejącymi budynkami

04

Szybkość

szybką dostawę i montaż

Myślisz, że projektowanie zawsze idzie w parze z niezadowolonym klientem, dla którego ciągle zmieniasz projekt?
Postaw na StabiFrame. Zdziwisz się, jak szybko i dokładnie wykonasz zlecenie.

Jak możemy Ci pomóc?

Jestem architektem

– zależy mi na dokładnym planie budynku i możliwości elastycznego projektowania.

Zarządzam firmą deweloperską

– chcę przyciągnąć klientów ofertą inną niż konkurencja, ale zależy mi na trwałości i wytrzymałości budynków.

Prowadzę firmę budowlaną

– stawiam na jakość, wydajność i krótki czas realizacji prac.

Jestem prywatnym inwestorem

– planuję wybudować dom, który wytrzyma wiele lat i nie będzie kosztował fortuny.