Z czego wykonujemy konstrukcje stalowych budynków szkieletowych?

Wszystkie konstrukcje stalowe wykonane są ze stali firmy Arcelor Mittal – Magnelis® (typ S355GD lub S550GD).

To niezwykle lekki i wytrzymały gatunek stali, która pozwala na otrzymanie mocnej konstrukcji o wysokich parametrach użytkowych. Budowane przez nas domy szkieletowe wytrzymują ponad 100 lat bez zmiany właściwości użytkowych. Sam producent obejmuje elementy stalowe aż 90-letnią gwarancją. Wszystkie fragmenty ramy są ocynkowane i pokryte powłoką chroniącą przed rdzewieniem, która regeneruje się w miejscu uszkodzenia.

WYTRZYMAŁA STAL

Idealnie dopasowane elementy

Dzięki wykorzystaniu niezwykle dokładnej metody do wytwarzania metalowych fragmentów (wycinanie i gięcie odbywa się przy pomocy maszyn CNC, co pozwala zachować dokładność do 0,5 mm), są one idealnie dopasowane. Rama nie wypacza się i nie osiada nawet po latach korzystania, a budynek utrzymuje dobre właściwości izolacyjne oraz korzystny klimat wewnątrz pomieszczeń.
Wykorzystanie wytrzymałej stali Magnelis® pozwala na dopasowanie projektu do zamierzeń zamawiającego. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby budynek miał kilka pięter. Możliwe będzie także zastosowanie śmiałych rozwiązań architektonicznych, które w przypadku tradycyjnych metod byłyby co najmniej problematyczne.

EKOLOGIA

Zrównoważony proces produkcji

Wiemy, że dla wielu osób ogromne znaczenie ma nie tylko energooszczędność i pasywny charakter domu, ale także pozostawanie w zgodzie z ekologią. Gwarantujemy, że budynki stawiane przez StabiFrame są maksymalnie zoptymalizowane pod kątem wykorzystania zasobów, a proces produkcji jest zrównoważony, ekonomiczny i uwzględnia surowce pochodzące z recyklingu.

Dodatkowe Informacje
Dodatkowe Informacje
Dodatkowe Informacje
BEZPIECZEŃSTWO

Jakość materiału i certyfikaty

Produkowane przez nas elementy stalowe posiadają niezbędne certyfikaty w zakresie zgodności z przepisami budowlanymi, normami PN-EN oraz ISO. Ramy cechuje całkowita ognioodporność, są niepodatne na uderzenie pioruna i nie powodują zakłóceń oraz ekranowania fal radiowych i elektromagnetycznych. Stalowe konstrukcje są uziemione, więc pozostają całkowicie bezpieczne dla zdrowia i życia użytkowników.

AUTOMATYZACJA PRODUKCJI

Szybkość budowy

Dzięki zautomatyzowaniu procesu produkcji wiemy, że elementy dostarczane na plac budowy zawsze będą do siebie pasowały. Nie musisz obawiać się opóźnień w realizacji inwestycji i niekończących się poprawek. Złożenie stalowej ramy jest intuicyjne i bardzo szybkie.

ZALETY LEKKIEJ STALI

Co zyskujesz, wybierając dom w szkieletowej konstrukcji stalowej?
Przede wszystkim:

01

gwarancję trwałości i wytrzymałości konstrukcji,

02

wysoką sprawność cieplną,

03

szybkość budowy,

04

możliwość adaptacji konstrukcji do potrzeb.

Konstrukcje ramowe ze stali są powszechnie stosowane w Stanach Zjednoczonych i Australii od połowy ubiegłego wieku i cieszą się niemalejącym uznaniem. Nasza firma z powodzeniem rozwija i implementuje te rozwiązania w Europie oraz poza nią.
Przekonaj się, że warto skorzystać z naszego doświadczenia.

Jak możemy Ci pomóc?

Jestem architektem

– zależy mi na dokładnym planie budynku i możliwości elastycznego projektowania.

Zarządzam firmą deweloperską

– chcę przyciągnąć klientów ofertą inną niż konkurencja, ale zależy mi na trwałości i wytrzymałości budynków.

Prowadzę firmę budowlaną

– stawiam na jakość, wydajność i krótki czas realizacji prac.

Jestem prywatnym inwestorem

– planuję wybudować dom, który wytrzyma wiele lat i nie będzie kosztował fortuny.