Co możemy dla Ciebie wykonać?

Zastosowanie lekkiej i wytrzymałej stali Magnelis® pozwala na zastosowanie wielu różnorodnych rozwiązań. Zajmujemy się zarówno stawianiem budynków mieszkaniowych i gospodarczych, jak i rozbudową już istniejących konstrukcji.

Precyzja wykonania, niska cena, ekologia.

Budownictwo mieszkalne

Zajmujemy się przede wszystkim projektowaniem i stawianiem budynków mieszkalnych.
Standardowa oferta obejmuje:

Dom jednorodzinny

Nowoczesne domy szkieletowe mogą być zarówno parterowe, jak i piętrowe. Precyzyjne projektowanie oraz jakość stosowanych komponentów pozwala na wykonywanie spersonalizowanych rozwiązań.

Mały domek wypoczynkowy o powierzchni 32 m2

Jeżeli chcesz postawić na działce niewielki domek letniskowy, stalowe ramy będą doskonałym wyborem. Konstrukcja powstanie szybko, a jej bryła będzie trwała i odporna na działanie czynników zewnętrznych.

Mały domek na przyczepie

Możemy zaprojektować dla Ciebie także mobilny dom na przyczepie, który zabierzesz ze sobą na wymarzone outdoorowe wakacje. Ciesz się dopasowaniem poszczególnych rozwiązań na wymiar, wyposaż wnętrze tak jak chcesz i nie płyń z prądem.

Budownictwo szeregowe

Domy z konstrukcji stalowej sprawdzą się również na osiedlu deweloperskim. Dzięki nowoczesnym, efektywnym i energooszczędnym rozwiązaniom przyciągniesz klientów, a cała inwestycja przebiegnie błyskawicznie.

Garaż

Wykorzystując stal Magnelis®, możemy zaprojektować również garaż (wolnostojący lub w formie przybudówki). Będzie on znacznie tańszy niż jego murowany odpowiednik, a zastosowanie wysokiej jakości komponentów sprawia, że nawet zimą nie będziesz musiał martwić się o niską sprawność energetyczną pomieszczenia gospodarczego.

Budownictwo hybrydowe

Nasze projekty obejmują także elementy budownictwa hybrydowego, czyli łączenie klasycznych murowanych lub drewnianych rozwiązań z nowoczesnymi ramami stalowymi. Może to być m.in.:

Dobudówka

Stalowe konstrukcje ramowe pozwalają na rozbudowę istniejących konstrukcji o nowe elementy. Dzięki oferowanym przez nas rozwiązaniom możesz łatwo dostawić fragment budynku bez konieczności prowadzenia kosztownych i długotrwałych prac adaptacyjnych i napraw.

Nadbudówka

Połączenie lekkości i wytrzymałości ram stalowych sprawia, że nadają się one do tworzenia kilkupiętrowych konstrukcji. Stosowane przez nas materiały umożliwiają wybudowanie nawet trzypiętrowych kondygnacji. A to wszystko szybko, tanio i bezpiecznie.

Schody

Nasze ramy stalowe mogą być także użyte do wyprodukowania niewielkich elementów konstrukcyjnych, na przykład schodów. Ocynkowane kształtowniki nie tylko wzmocnią istniejącą już konstrukcję, ale także tchną nieco nowoczesności w Twój dom.

Dachy

Naprawa więźby dachowej potrafi być bardzo kosztowna i czasochłonna. Zobacz, o ile łatwiej i taniej wymienić ją na nową, wykonaną w całości z wytrzymałych paneli stalowych.

NIETYPOWE ZASTOSOWANIA

Inne zastosowania ram stalowych

Lekkie ramy stalowe to doskonały materiał, jeżeli planujesz inwestować w odnawialne źródła energii. Kształtowniki świetnie nadają się na wsporniki pod panele fotowoltaiczne.

Masz wątpliwości lub pytania dotyczące swojego projektu?

Jak możemy Ci pomóc?

Jestem architektem

– zależy mi na dokładnym planie budynku i możliwości elastycznego projektowania.

Zarządzam firmą deweloperską

– chcę przyciągnąć klientów ofertą inną niż konkurencja, ale zależy mi na trwałości i wytrzymałości budynków.

Prowadzę firmę budowlaną

– stawiam na jakość, wydajność i krótki czas realizacji prac.

Jestem prywatnym inwestorem

– planuję wybudować dom, który wytrzyma wiele lat i nie będzie kosztował fortuny.