DLA INWESTORA PRYWATNEGO

Inwestycja, jakiej potrzebujesz

Gwarantujemy, że stosowana przez nas technologia jest uniwersalna.

Nieważne, czy chcesz zbudować nowy dom od podstaw, czy szukasz sposobu na rozbudowę istniejącej konstrukcji, czy potrzebujesz garażu – lekkie budownictwo StabiFrame będzie idealnym wyborem. Wykonujemy domy jednorodzinne, domki letniskowe o powierzchni 35 m2, całoroczne domy holenderskie oraz konstrukcje mieszkalne na przyczepie. Zajmujemy się także budownictwem hybrydowym, rozbudową obiektów i dobudówką elementów do już istniejących budynków.

Precyzja wykonania, niska cena, ekologia.

DOMY ZE STALI STABIFRAME

Wybierz elastyczność i wytrzymałość

Ogromną zaletą budownictwa modułowego jest możliwość szerokiej konfiguracji rozmiarów i krzywizn bryły opartej na stalowych kształtownikach. Domy ze stali Magnelis® są wytrzymałe i mogą być projektowane nawet w trzech kondygnacjach wzwyż, z uzupełnieniem w postaci podpiwniczenia. Wykorzystany rodzaj stali cechuje się trwałością, odpornością na korozję i rdzewienie oraz działanie warunków atmosferycznych. Z dumą możemy powiedzieć, że nasze konstrukcje wytrzymują ponad 100 lat bez istotnej zmiany parametrów użytkowych. To znacznie dłużej, niż mógłbyś oczekiwać po wielu konstrukcjach murowanych lub drewnianych.

STABILNE I CICHE

Szerokie możliwości

Sposoby łączenia ramy stalowej StabiFrame pozwalają na stosowanie dużych rozpiętości. Oznacza to, że dom można zaprojektować bez ścian nośnych, co daje szerokie możliwości modyfikacji na późniejszym etapie.
Badania przeprowadzone przez australijską agencję CSIRO, specjalizującą się w prowadzeniu badań poświęconych m.in. budownictwu, wykazały, że domy ze stali są niezwykle ciche (zgłoszeń było znacznie mniej niż w przypadku tradycyjnego budownictwa), a sama konstrukcja nie jest podatna na ruch indukowany termicznie. Oznacza to, że z biegiem lat elementy ramy nie będą się wypaczały, osiadały, a na tynkach i gzymsach nie pojawią się pęknięcia.

WYKWALIFIKOWANI INŻYNIEROWIE

Postaw na profesjonalizm

Zespół StabiFrame tworzą ludzie z pasją i doświadczeniem. Znajdziesz wśród nas zarówno wykwalifikowanych inżynierów, jak i fachowy zespół produkcyjny. Łączy nas wiele, ale przede wszystkim jest to szerokie spojrzenie w przyszłość. Dzięki temu otrzymujesz najwyższej jakości ramy stalowe dostępne na rynku oraz oszczędzasz czas i pieniądze. Dzięki współpracy z siecią firm budowlanych zapewniamy kompleksową obsługę każdej inwestycji.

INNOWACYJNE BUDOWNICTWO

Zastanawiasz się, czym jeszcze wyróżnia się dom ze stali? Podpowiemy Ci:

01

Energooszczędność

budownictwo stalowe jest ogniotrwałe, nie zakłóca korzystania z łączności bezprzewodowej (Wi-Fi, Bluetooth), a przy tym jest energooszczędne

02

Zdrowie

nasze ramy są całkowicie odporne na działanie grzybów i gnicie

03

Prewencja

konstrukcje szybko uszczelniają się podczas montażu, minimalizując ryzyko zawilgocenia wnętrza

Jeżeli szukasz innowacyjnej metody, która stanowi przyszłość budownictwa, zapoznaj się z naszą ofertą.

Jak możemy Ci pomóc?

Jestem architektem

– zależy mi na dokładnym planie budynku i możliwości elastycznego projektowania.

Zarządzam firmą deweloperską

– chcę przyciągnąć klientów ofertą inną niż konkurencja, ale zależy mi na trwałości i wytrzymałości budynków.

Prowadzę firmę budowlaną

– stawiam na jakość, wydajność i krótki czas realizacji prac.

Jestem prywatnym inwestorem

– planuję wybudować dom, który wytrzyma wiele lat i nie będzie kosztował fortuny.